Ogün's Place Datça , otel, pansiyon, konaklama, Mesudiye Hayıtbükü Datca. Accueil en  français s'il vous plait!! Semra et Bruno seront à votre écoute et vous ferons partager leur expérience  Yes all of us are speaking english, come and visit our lovely place!!  Ogün's place pansiyona, hosgeldiniz  Bookmark and Share
Datca pansiyon, Mesudiye hayitbuku

Ogünün pansiyona hoşgeldiniz !

1972'den beri pansiyon ve restauran hizmeti verir.
Turizmin bilinmediği o yıllarda civarda kurulan ilk işletme unvanına sahiptir.
Güler yüzün misafir perverliğin önde geldiği , cennetin köşesinde bir aile işletmesidir Oksijen bol olduğu Datça 'nın en güzel yerlerinden Mesudiye köyünün üç koyundan biri olan şirin romantik koyu hayıtbükündedir.
Hemen karşısında kızılbük 10dk yürüyüş mesafesinde ovabükü yer alır.
Hayıtbükünün tertemiz berrak masmavi denizinde yüzmek bir başkadır.
Hele çocuklar için aynı zamanda doğal bir havuz gibidir .
Çocukların korkusuzca koşup, kumsalda oynamaya doyamayacakları , yetişkinlerin; doğa ile iç içe huzur bulacağı muhteşem bir yer. 
Ogün'ünyeri, denize sıfır sahildeki en geniş alana sahiptir.
Denize sıfır bu kocaman bahçe dut ağaçları ile kaplı, yazın kızgın sıcağında püfür , püfür esip serinlik verir.
Ağaçların altında , rahat bambu sandalyelerde oturup , kitap okuyabileceğiniz, doyumsuz manzarayı seyredeceğiniz, çeşitli kültürler ile iç içe olacağınız , kablosuz internet ile dünya ya bağlanacağınız bir mekan.
Restoranın mutfağından evin kızı Semra sorumlu .
Onun büyük bir sevgi , özen ve itina ile hazırladığı başka kültürler ile süslediği leziz mutfağı.
Tadına doyamayacağınız halis zeytin yağında bahçeden toplayıp yaptığı zeytin yağlı yemekleri , el açma kabak çiçeği böreği, fıstıklı tavuğu, kayısılı kuzusu, bademli kabağı, deniz ürünleri güveci, bademli cheese keki, fransız krem brülesi, tavuklu pahilası gibi, daha nice envayı çeşitleri ile essiz mutfağı tatilinize ayrı bir lezzet katacaktır.
Datça ya gelipte Semra nın mutfağına uğramadan dönmeyin.
Pansiyon 11 odalıdır, odaların hep sinde duş , tuvalet, klima ve rahat yatak vardır, Ayrıca hayıtbükü ne 2 km ovabükü ne 1 km uzaklıkta yunan odalarına bakan denizin büğüleyici mavisi, dağaların iç ısıtan yeşilliği ile süslü uçsuz buçaksız manzaralı apartları ve villaları mevcuktur.

Copyright "Ogunplace.com" 2007, all rights reserved
Le Restaurant de Semra en France *****  Semra's Restaurant in France *****  Fransadaki Semranin Restaurant